Elipsa 1

Małgorzata Piętka

Hej, jestem Małgosia;) Mam humanistyczną duszę i miłość do nauki w sercu, dlatego będę pomagać Wam w nauce języka polskiego.

Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie studiuję psychologię, która jest moją pasją. W wolnym czasie sięgam po książkę, ale chętnie spędzam czas również w muzeum lub w kinie.

Jestem pewna, że razem uda nam się nie tylko zmotywować do ciężkiej i efektywniej pracy, ale też odkryć piękno naszego ojczystego języka.

Jeśli

• potrzebujesz pomocy i wsparcia w nauce,
  • myślisz o tym, że przydałaby Ci się powtórka z lektur szkolnych,
  • chcesz dowiedzieć się, jak pisać prace pisemne w ciekawszy sposób
  • I wiele innych...

Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie!

20220830-DSC_2366-Edit-2

Magdalena Wojciechowska

Mam na imię Magda i jestem założycielką firmy 100 dni do matury. Od zawsze moim ulubionym przedmiotem w szkole była matematyka, brałam udział prawie we wszystkich konkursach w jakich była możliwość. Pomysł na to przedsięwzięcie powstał już podczas mojej nauki w liceum, gdzie zasoby wiedzy matematycznej jakie posiadałam od lat pozwalały na niekonwencjonalną pomoc innym uczniom, a sama miewałam lekkie problemy z innymi przedmiotami, szczególnie np. Językiem polskim. Z tego powodu postanowiłam stworzyć korepetycje i kursy online, które realnie pomogą w osiągnięciu wyznaczonego celu- poprawie ocen lub zdaniu matury/egzaminu ósmoklasisty, bo pewnie niewielu z Was wie, ale aby dobrze zdać maturę czy inny egzamin wcale nie trzeba uczyć się zawsze tego, co jest w szkole!

Prywatnie, studiuję matematykę na topowej polskiej uczelni- Uniwersytecie Jagiellońskim. Pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i nauczaniem, a jak powszechnie wiadomo- jeśli robisz to, co lubisz, nie przepracujesz ani jednego dnia! W moim życiu zawsze znajduję miejsce na sport i podróże, jest to najchętniej wybierana przeze mnie forma relaksu. Lubię też podróżować. Mam nadzieję, że do zobaczenia na zajęciach!

PS. Z pomocą naszej kadry korepetytorów wszystko staje się osiągalne, a do tego edukować możecie się praktycznie z każdego miejsca na świecie, w fenomenalnej atmosferze i towarzystwie najnowocześniejszych technologii oraz specjalnie dobranych, często autorskich metod nauczania… Czy może być lepiej? ;)

20220830-DSC_2348-Edit-2 (1)

Małgorzata Wojciechowska

Mam na imię Małgorzata. Z wykształcenia jestem germanistką. Od wielu lat pracuję jako nauczycielka języka niemieckiego w szkole średniej i przygotowuję z sukcesem uczniów do egzaminu maturalnego. Jestem egzaminatorką CKE. Udało mi się połączyć zawód z pasją. Nieustannie się dokształcam na szkoleniach krajowych i zagranicznych w zakresie metodyki nauczania języka obcego, psychologii i pedagogiki. Angażuję się w moją pracę. Wychodzę naprzeciw oczekiwaniom moich uczniów. Pracuję z nimi aktywnymi metodami, stosuję na zajęciach nowoczesne programy i aplikacje. Skupiam się na umiejętności uczenia się i zapamiętywania. Z moimi uczniami uczestniczę w projektach międzynarodowych, gdzie mamy szansę zastosować swoje umiejętności językowe w praktyce z młodzieżą z innych państw. Prywatnie jestem mamą Magdaleny i Mai, lubię podróże i książki, odpoczywam w lesie, jeżdżąc rowerem.

100 dni do matury Magdalena Wojciechowska

E-mail: 100dni.edu@gmail.com